Женская организация «Сыр и сымбат» — Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

Женская организация «Сыр и сымбат»

Руководитель: Амангельды Лаура Лаураырзакызы

Контактный телефон: +7 771 581 4102

Цель: объединить образованных и красивых девушек нашего университета, проявить активность на студенческих мероприятиях и показать все стороны в различных конкурсах.

«Сыр мен сымбат» клубының ұйымдастыруымен жыл сайын «Университет аруы» байқауы өткізіліп келеді. Байқауда дене бітімі мен ішкі рухани дүниесі біріккен аруларымыз іріктеліп, соның нәтижесінде студент қыздарымыз халықаралық, республикалық, облыстық байқауларда жүлделі орындарға ие болып жүр.

Сонымен қатар, ұлттық-мәдени байлығымызды танып-білуге тәрбиелеу, халқымыздың мәдени-құнды қасиеттерін сіңіру және ізгі қасиеттер арқылы рухани таза адам тәрбиелеу, эстетикалық талғамы жоғары, парасатты тұлға қалыптастыру мақсатында өңірімізге белгілі тұлғалармен кездесулер ұйымдастырылып отырады.

Клуб «Сыр мен сымбат»