Spelling Bee-2020 байкауындағы сенімді жеңіс

20 ақпанда 2020 жылы Ақтөбе қаласында дипломатикалық миссия ұйымдастырылған 4ші жыл сайысы Kazakhstan Spelling Bee-2020 байқау өтті, АҚШ Қазақстан Республикасы Үкіметінің үш тілде білім беру саясатын қолдайды, және жастардың ағылшын тілін уйренуіне жақсы ыңталандырады.

Жарысқа Ақтөбе қаласының 40-қа жуық жоғары және орта оқу орындарының студенттері қатысты. Kazakhstan Spelling Bee-2020 байқауының нәтижесі бойынша Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті байқаудың жеңімпаздары атанып, барлық марапаттарға ие болды.

1 орын – Қаратаев Аққанат 208 Б, ЖМ; 2 орын – Жанабергенова Айша221 Б, ЖМ; 3 орын – Жагалова Мерей 220 А, ЖМ.

Алдағы уақытта жеңімпаздар Нұр-Сұлтан қаласында өткізілетін Kazakhstan Spelling Bee 2020 республикалық байқауда қаланың намысын қорғайды.