Per aspera ad astra

Марат Оспанов атындағы БҚМУ-де бірінші институтішілік жас ғалымдардың конференциясы өтті. Оған жас ғалым мектебінің түлектері қатысты.

Бұл шара Жастар ғылыми қоғамымен жас ғалым мектебі – студенттер арасында ғылымды насихаттау және тарату мақсатында өткізетін жыл сайын өткізілетін дәстүрге айналған. Биылғы жылы ЖММ әрбір оқушысында ментор болды, ол ғылыми жұмыс жазуға шақырды.

Конференцияға қатысқан Проректор Исмагулова Эльнара Кереевна осы іс- шараның төменгі курс студенттеріне маңыздылығын ерекше атады. Конференцияға барлығы 40-тан астам студент қатысып, оның ішінде Бәйішев атындағы жоғары медициналық колледждің студенттері де болды.

Менторлар алғыс хаттармен, ЖҒМ қатысушылары сертификаттармен марапатталды, ал жеңімпаздарға 1, 2, 3 дәрежелі дипломдар табыс етілді.