ХАБАРЛАНДЫРУ

«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ жанындағы 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес Философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Балмуханова Алтынай Максатовнаның 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша «Бүйректің созылмалы ауруы бар балалардағы 23 (FGF-23) фибробласттардың өсу факторының клиникалық-диагностикалық маңызы» тақырыбындағы диссертациясын қорғайтыны туралы хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ нефрология кафедрасында орындалды.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми жетекшілер:

Кабулбаев Кайрат Абдуллаевич – медицина ғылымдарының докторы, профессор, КеАҚ «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» нефрология кафедрасының профессоры, Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы.

Канатбаева Асия Бакишевна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, «КРМУ» балалар жұқпалы аурулары курсымен педиатриялық пәндер кафедрасының профессоры, Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы.

Harika Alpay – MD, PhD, профессор, балалар нефрология кафедрасының жетекшісі, Marmara University, Стамбул, Түркия.

Ресми рецензенттер:

1. Дюсенова Сандугаш Болатовна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, «Қарағанды медициналық университеті» Педиатрия және неонатология кафедрасының профессоры, Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы.
  2. Досимов Жумабек Баймишевич – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің №2 балалар аурулар кафедрасының профессоры, Ақтөбе қаласы, Қазақстан Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Туганбекова Салтанат Кенесовна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, АҚ «Ұлттық ғылыми медициналық орталық», КеАҚ «Астана медициналық университеті» ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, Нұр-Сұлтан қ., Қазақстан.
  2. Беркинбаев Салим Фахатович – медицина ғылымдарының докторы, профессор, КеАҚ «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» кардиология кафедрасының меңгерушісі, Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы.
  3. Тусупкалиев Балаш Тусупкалиевич – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің балалар аурулар кафедрасының профессоры, Ақтөбе қаласы, Қазақстан Республикасы.
  4. Neşe Bıyıklı – PhD, қауымдастырылған профессор, «Anadolu» медицина орталығы, Стамбул, Түркия.

Қорғау 2021 жылғы 8 желтоқсанда, сағат 15:00-де «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ жанындағы «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңесте 030019, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 68, ректорат кабинетінде өтеді. Диссертациялық кеңестің отырысы сілтеме бойынша бейнеконференция түрінде online (онлайн) режимінде өтеді https://wkmu.webex.com/meet/webex1

Хабарландыру мен қосымшалардың мәтіні орналастырылған Диссертациялық кеңес сайтының мекен-жайы: https://zkmu.edu.kz.

Ғылыми хатшы: Аманжолкызы Айнур, тел.(сот) +7 775 9204682; e-mail: ds@zkmu.edu.kz; info@zkmu.edu.kz.