Докторант Аренова Шолпан Бисенгалиевнаның философия докторы(PhD) дәрежесін алу құжаттары

ХАБАРЛАНДЫРУ

«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ жанындағы 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес Философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Аренова Шолпан Бисенгалиевнаның 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша «Қазақ әйелдеріндегі плацентарлық өсу факторының деңгейі және PlGF генінің rs1042886 полиморфизмімен байланысты преэклампсия» тақырыбындағы диссертациясын қорғайтыны туралы хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ, №2 акушерия және гинекология кафедрасында орындалды.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс

Қорғау тілі – қазақ тілі.

Ғылыми жетекшілер:

Тусупкалиев Акылбек Балашович – м.ғ.к., профессор, №2 акушерия және гинекология кафедрасының жетекшісі, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті, Ақтөбе қ., Қазақстан.

Динец Андрей Владимирович – PhD доктор, хирургия кафедрасының доценті, Тарас Шевченко атындағы Киев ұлттық университеті, Киев қ., Украина.

Ресми рецензенттер:

1. Манабаева Гульшат Кабдрахмановна – м.ғ.к., А.А.Козбагарова атындағы перинатология кафедрасының жетекшісі, Семей медициналық университеті, Семей қ., Қазақстан.
  2. Амирбекова Жанна Туймебаевна– профессор, PhD доктор, акушерия, гинекология және перинатология кафедрасының жетекшісі, Қарағанды медицина университеті, Караганды қ., Казахстан.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Аймағамбетова Гүлжанат Нұратдинқызы – ассистент профессор, Биомедицина ғылымдары департаменті, Медицина мектебі, Назарбаев Университеті, Нұр-сұлтан қ., Қазақстан.
  2. Джардемалиева Нуржамал Женысовна – м.ғ.к., акушерия және гинекология кафедрасының доценті, Халықаралық медицина факультетінің деканы, С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті, Алматы қ., Қазақстан.
  3. Марат Айзада Маратқызы – PhD доктор, №1 акушерия және гинекология кафедрасының доценті, Астана медицина университеті, Нұр-сұлтан қ., Казахстан.

Қорғау 2021 жылғы 29 желтоқсанында, сағат 15:00-де «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ жанындағы «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңесте 030019, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 68, ректорат кабинетінде өтеді.

Диссертациялық кеңестің отырысы сілтеме бойынша бейнеконференция түрінде online (онлайн) режимінде өтеді https://wkmu.webex.com/meet/webex1

Хабарландыру мен қосымшалардың мәтіні орналастырылған Диссертациялық кеңес сайтының мекен-жайы: https://zkmu.edu.kz.

Ғылыми хатшы: Аманжолкызы Айнур, тел.(сот) +7 775 9204682; e-mail: ds@zkmu.edu.kz; info@zkmu.edu.kz.

Аннотация орыс
Аннотация қаз