Академиялық ұтқырлық

Университет саясатына сәйкес профессор Р.Е. Нұрғалиева мен кафедра жетекшісі, м.ғ.к., доцент А. Т. Қалдыбаеваның арқасында қалыпты физиология кафедрасы бірнеше жоғары оқу орындарымен келісімге келді.

Қазіргі уақытта академиялық ұтқырлық аясында біздің кафедрада Башқұрт мемлекеттік медицина университетінің қалыпты физиология апталығы өтуде.

Дәрістер мен сабақтарды төменде келтірілген тақырыптар бойынша стоматология факультетінің 1 курсы және жалпы медицина факультетінің 2 курсының студенттеріне б.ғ.к., доцент Шафиева Лилия Назифовна жүргізді:

1. Жұлын, оның құрылымы мен қызметі
  2. Қозғалтқыш жүйесі.

Шығыс академиялық ұтқырлықты м.ғ.к., доцент Исаев Ғалымжан Исаевич фармацевтикалық, биологиялық және емдеу факультеттері арасында келесі бөлімдер бойынша тәжірибелік сабақтар және дәріс оқу түрінде өткізді:

• зәр шығару және ас қорыту жүйесінің физиологиясы
  • зат және энергия алмасу физиологиясы.

Университеттер арасындағы әріптестік сертификатпен расталды.

Башқұрт мемлекеттік медицина университетіне білім мен тәжірибе алмасқаны үшін алғыс білдіреміз!