Фармацевтика факультетінің студенттерін сапар-профессорларды шақыру бағдарламасы аясында оқыту

Сапар-профессорларын шақыру бағдарлама аясында 28.11.22 – 02.12 2022 ж. аралығында Коломиец Наталья Эдуардовна, фармацевтика ғылымдарының докторы, Томск қаласындағы Сібір мемлекеттік медицина университетінің ботаника және экология курстары бар, фармакогнозия кафедрасының профессоры фармацевтика факультетінің студенттеріне дәріс оқыды.

“Фармация” мамандығы бойынша 4-5 курс студенттеріне Zoom платформасында онлайн режимде «Фармацевтикалық кәсіпорындарда сапа тәуекелдерін басқару жүйесі (Quality Rick Management – QRM) туралы түсінік», «Кәсіпорындардың экологиялық саясаты, экологиялық менеджмент», «Медициналық экология негіздері» тақырыптарында қызықты және мазмұнды дәрістер оқылды. Шикізат қауіпсіздігі мәселелері, капсула өндірісіндегі қосалқы заттар», «Құрамында антрацен туындылары бар дәрілік өсімдік шикізатын талдау». Студенттер осы онлайн дәрістерге белсенді қатысты.

Сагинбазарова Акжаркын Болатовна, фармацевтикалық пәндер кафедрасының жетекшісі және кафедраның профессор-оқытушылар құрамы шетелдік профессорға зор алғыстарын білдіріп, академиялық және ғылыми бағыттарда одан әрі ынтымақтастыққа үміттенеді.