Академиялық ұтқырлық-уақыт талабы

Академиялық ұтқырлықтың мақсаты – әлемдік стандарттарға сәйкес жоғары білім сапасын қамтамасыз ету, оның бәсекеге қабілеттілігін арттыру.

ЕҚТА кафедрасының оқытушысы А. А. Темірбаева “ Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясы ” АҚ-да Медбиофизика және АТ кафедрасында болды. Осы ЖОО-да болған уақытында оқытушы биофизика (тақырыбы: Лазерлік сәулеленудің толқын ұзындығын өлшеу) және ақпараттық технологиялар жөнінде Сабақтар 3 тілде өткізілді. Қазақ және орыс тілдерінде 6 сағат, ағылшын тілінде 8 сағат практикалық сабақтар жоспарланған. Студенттер сабаққа белсенді қатысып, сұрақтарға жауап беріп, берілген тапсырмаларды орындады.

“ОҚМА” АҚ Медбиофизика және АТ кафедрасының жетекшісі Иванова Марина Борисовна және ұжым кафедралар арасындағы ынтымақтастықты одан әрі жалғастыруға ниет білдірді.