ХАБАРЛАНДЫРУ

«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ 8D10101 «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру бағдарламасы, D139 «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру тобы бойынша Диссертациялық кеңес Философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Умарова Гульмира Арыстангалиевнаның 6D110200 «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша «Халық денсаулығын қалыптастырудағы элемент мәртебесінің өңірлік ерекшеліктері»тақырыбындағы диссертациясын қорғайтыны туралы хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ, дәлелді медицина және ғылыми менеджмент кафедрасында орындалды.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми кеңесшілер:

Мамырбаев Арстан Абдраманович – медицина ғылымдарының докторы, кәсіби аурулармен гигиеналық пәндер кафедрасының профессоры, «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ, Ақтөбе қаласы, Қазақстан Республикасы.

Kastytis Smigelskas – PhD, денсаулық психология кафедрасының профессоры, Литва денсаулық ғылымдары университеті, Каунас қаласы, Литва

Ресми рецензенттер:

1.Боев Виктор Михайлович– медицина ғылымдарының докторы, профессор, Ресей Федерациясының еңбек сіңірген ғылым қайраткері, РФ Жоғары мектебінің еңбек сіңірген қызметкері, жалпы және коммуналдық гигиена кафедрасының меңгерушісі, Ресей Федерациясының Денсаулық сақтау министрлігінің федералдық мемлекеттік бюджеттік жоғары оқу орны «Орынбор мемлекеттік медицина университеті», Орынбор қаласы, Ресей Федерациясы.

2. Бейсбекова Арайлым Кайратовна – PhD, нутрициология кафедрасының доценті, «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Барышева Елена Сергеевна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Ресей Федерациясының еңбегі сіңген Қызметкері, биохимия және микробиология  кафедра меңгерушісі,Оренбург мемлекеттік университеті, Оренбург қ., Ресей Федерациясы.
  2. Имангазина Зина Амангалиевна – PhD, «Мейірбике медициналық колледжі»ЖШС оқытушысы, Ақтау қ., Қазақстан Республикасы.
  3. Косумов Алибек Кабдахамитович – PhD, аға ғылыми қызметкері, Өмір туралы ғылымдар орталығы,«National laboratory Astana» жеке мекемесінің эпидемиология және қоғамдық денсаулық сақтау зертханасы, Назарбаев Университеті,Астана қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2022 жылғы 28желтоқсанда сағат 12:00-де «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ КеАҚ 8D10101 «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру бағдарламасы, D139 «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру тобы бойынша диссертациялық кеңесте 030019, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 68, ректорат кабинетінде өтеді. https://zkmu.webex.com/join/webex3

Хабарландыру мен қосымшалардың мәтіні орналастырылған Диссертациялық кеңес сайтының мекен-жайы: https://zkmu.edu.kz.

Ғылыми хатшы: МолдаязоваЛяззатТыныштыковна, тел.(сот) +7 701 337 01 09; e-mail: ds@zkmu.edu.kz; info@zkmu.edu.kz