Оқытушылар үшін қолайлы орта

Прфессор- оқытушылар құрамы, қызметкерлер мен білім алушылар үшін барынша бейімделген ыңғайлы, сапалы, абаттандырылған және жайлы орта құру – университет қызметінің негізгі мақсаттарының бірі болып табылады.
​Қазіргі кезеңде жоғары оқу орнының табысты дамуы ғылыми-педагогикалық қызметкерлер мен қызметкерлер жұмысының жоғары нәтижелілігіне, олардың біліктілігіне, кәсіптік даярлығы мен білім деңгейіне, ұжым ішіндегі қарым-қатынастарға, еңбек және тұрмыс жағдайларына байланысты.

​Университеттің негізгі міндеті-еңбек пен оқудың тиісті жағдайларын жасау, үнемі жетілдіруге ұмтылу.
​Бүгін студенттерге арналған коворкинг орталығының ашылуы өтті. Мұнда оқытушылар да назардан тыс қалмады. ​Бірінші оқу ғимаратында оқытушылар үшін лофт стиліндегі демалыс аймағы ашылды.

​Оған тиісті жиһаз, компьютерлік қондырғылар сатып алынып, әдебиеттер орналастырылды. Мұның бәрі психологиялық деңгейде тыныштық пен жайлылық атмосферасын құруға, мидың жұмысын жақсартуға ықпал етеді, бұл – білім беру процесінде сәтті іс-әрекеттің ажырамас критерийі болып табылады.

​Университетте құрылған бірінші демалыс орны – сабақтан тыс уақытта өзін-өзі тәрбиелеу, демалу және қарым-қатынас жасау, үзілісте уақыт өткізу, ми қызметін жеңілдету және оқуды психологиялық кідірту немесе әріптестерімен әңгімелесу, білім беру және ғылыми қызмет жобаларын талқылау және т. б. арналады.