Докторант Утегенова Айгерим Беркиновнаның философия докторы(PhD) дәрежесін алу құжаттары

ХАБАРЛАНДЫРУ

«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ жанындағы 6D110100 – 8D101020 «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес Философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Утегенова Айгерим Беркиновнаның 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша «Пациенттердің тері биоптатыңдағы фосфорланған альфа-синуклеинді анықтау арқылы Паркинсон ауруының ерте диагностикасын жетілдіру» тақырыбындағы диссертациясын қорғайтыны туралы хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ неврология кафедрасында жасалды.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми жетекшілер:

Ермагамбетова Айгуль Пазылбековна – медицина ғылымдарының кандидаты, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің неврология кафедрасының жетекшісі, Ақтөбе қ., Қазақстан Республикасы.

Slawomir Michalak – MD, PhD, профессор, нейрохимия және нейропатология бөлімінің жетекшісі, медицина ғылымдарының Познан университеті, Познань қаласы, Польша

Ресми рецензенттер:

1. Жаркинбекова Назира Асановна – медицина ғылымдарының кандидаты, профессор, Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының неврология, психиатрия, реабилитология және нейрохирургия кафедрасының жетекшісі, Шымкент қ., Қазақстан Республикасы.
  2. 2. Кайшибаева Гульназ Смагуловна – медицина ғылымдарының кандидаты, Смагул Қайшыбаев атындағы неврология және нейрореабилитация институтының директоры, Алматы қ., Қазақстан Республикасы

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Колоколов Олег Владимирович – медицина ғылымдарының докторы, доцент, ФМБЖББМ «В.И. Разумовский атындағы Саратов мемлекеттік медицина университеті», неврология кафедрасының жетекшісі, Саратов қаласы, Ресей Федерациясы.
  2. Юдина Вера Владимировна – медицина ғылымдарының кандидаты, доцент, ФМБЖББМ «В.И. Разумовский атындағы Саратов мемлекеттік медицина университеті», Саратов қаласы, Ресей Федерациясы.
  3. Каримова Алтынай Сагидуллаевна – медицина ғылымдарының кандидаты, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеты, Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2023 жылғы 12 сәуір, сағат 15:00-де «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ жанындағы «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесі 030019, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 68, ректорат залында өтеді.

Диссертациялық кеңес отырысына онлайн (онлайн) режимде қатысу сілтемесі https://zkmu.webex.com/meet/webex1

Хабарландыру мен қосымшалардың мәтіні орналастырылған Диссертациялық кеңес сайтының мекен-жайы: https://zkmu.edu.kz.

Ғылыми хатшысы: Айтбаева Алия Матжановна,

(сот) +7 702 721 11 82; e-mail: ds@zkmu.kz; info@zkmu.kz.

Аннотация орыс
Аннотация қаз