Ашық коворкинг орталығы ашылды!

Бүгін облыс әкімі Е.Л. Тоғжановтың қатысуымен А.Маресьев пен В.Пацаев көшелерінің қиылысындағы 1-ші корпустың жанында көптен бері пайдаланылмай тұрған алаңда «Ашық коворкинг орталығы» аллеясының ашылуы өтті.
Дайындық жұмыстары реттелді: жобасы әзірленді, балласт, қара топырақ әкелінді, суаруға арналған құбырлар тартылды және т.б.

Бастапқыда жасалған брусчатка төселген жаяу жүргіншілер жолдары, 8 саны – үйлесімділіктің символы, қозғалысты жалғастыратын энергия ағыны – шексіздік… ерекше әсер қалдырады
Біздің жоғары медициналық мекеме сияқты ол да үнемі жетілдіріліп, дамып келеді…
«8-нөмірдің» ортасында жалпы биіктігі 3 метрден асатын, түнде әдемі жарық шашып тұратын университет символы бар тұғыр орнатылған.

Университет символы жоғары оқу орнының медициналық кадрларды даярлаудағы үлкен кәсіби тәжірибесінің басталуының тарихи жолын, даналығын, халықаралық ынтымақтастықты, динамизмді, белсенділікті, әрі қарай дамуға мақсаттылығын көрсетеді; бірегей мүмкіндіктері бар өңірде орналасқан халықтың денсаулығын сақтау және нығайту үшін жоғары бәсекеге қабілетті кадрларды дайындауда білім, ғылым және тәжірибе үштігі мәні аңғартады. Ал латын сөзі Ave Vitae! – Өмір жасы ұзақ болсын! – медициналық қызметтің мақсатын білдіреді.
Жаяу жүргіншілер жолдарында демалуға арналған орындықтар бар, олардың артында қызыл жапырақты қайыңдар отырғызылған.
Көпжылдық және біржылдық 3 мыңнан астам гүлдер, сондай-ақ «гүлдер патшайымы» – 100-ден астам раушан бұталары отырғызылған. Түстердің әртүрлілігі көңілге жылылық ұялатады.

Сонымен қатар, ластанған ауаны жақсы өткізетін көпжылдық гүлдер және дәрілік бұталар, әртүрлі ағаштар (қылқан жапырақты, жапырақты) ерекше әсер етеді.
Түнде жақсы жарықтандыруды қамтамасыз ету үшін «Ашық коворкинг орталығы» аллеясында шамдар орнатылды.
Осылайша, ғажайып гүлденген оазис – студенттер мен оқытушылар құрамының сабақ арасындағы бос уақытында ашық ауада демалуына қолайлы аймақ құрылды.

Autdoor Coworking Center Alley жасыл желектен, гүлді диапазоннан, үйлесімділік пен микроклиматтың жақсаруынан эстетикалық ләззат береді, соқпақтармен серуендеп, кітап оқуға қолайлы.
Outdoor Coworking Center аллеясын құру Медицина қызметкері күніне орайластырылған – бұл ұжымға әкімшілік пен демеушілер тарапынан жасалған сыйлық!