Докторант Туляева Анар Балқашқызының философия докторы(PhD) дәрежесін алу құжаттары

ХАБАРЛАНДЫРУ

«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ жанындағы 6D110100 – 8D101020 «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес Философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Туляева Анар Балқашқызының 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша «Асқазан қатерлі ісігінің эпидемиологиялық ерекшеліктері, биомаркерлермен және ДНҚ-ның екі тізбекті үзілістерінің қалпына келтіру белсенділігінің көрсеткіштерінің байланыстары» тақырыбындағы диссертациясын қорғайтыны туралы хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ онкология кафедрасында жасалды.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми жетекшілер:

1. Изтлеуов Ерболат Маратұлы – медицина ғылымдарының кандидаты, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің медициналық орталықтың жетекшісі, Ақтөбе қаласы, Қазақстан Республикасы.
  2. Бекмухамбетов Ербол Жасуланұлы– медицина ғылымдарының докторы, профессор, “Ұлттық денсаулық сақтау палатасы” жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардың бірлестігінің жетекшісі, Астана қаласы, Қазақстан Республикасы.
  3. Кохреидзе Ираклий – MD, PhD, ассоцирленген профессоры, Тбилиси мемлекеттік медицина университетінің клиникалық жұмыс жөніндегі вице-Ректор, Тбилиси мемлекеттік медицина университетінің бірінші университеттік клиникасының онкология бөлімшесінің жетекшісі, Тбилиси қаласы, Грузия.

Ресми рецензенттер:

1. Кабилдина Найля Амирбековна – медицина ғылымдарының кандидаты, ассоцирленген профессор, Қарағанды Медицина университетінің онкология және сәулелік диагностика кафедрасының меңгерушісі, Қарағанды қаласы, Қазақстан Республикасы.
  2. Sherif M.Karam – профессор, PhD, Біріккен Араб Әмірліктері университетінің медицина және денсаулық ғылымдары колледжінің профессоры, Аль-Айн қаласы, Біріккен Араб Әмірліктері.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Пак Лаура Алексеевна – PhD, ассоцирленген профессоры, Семей медициналық университетінің Д.Р. Мусинова атындағы клиникалық онкология және ядролық медицина кафедрасының меңгерушісі, Семей қаласы, Қазақстан Республикасы.
  2. Макишев Абай Кайрғожынұлы – медицина ғылымдарының докторы, профессор, КЕАҚ “Астана медицина университеті” онкология кафедрасының меңгерушісі, Астана қаласы, Қазақстан Республикасы.
  3. Мусажанова Жанна Бахытгерейқызы– PhD, ассоцирленген профессоры, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы.
  4. Садыков Нариман Камилұлы– PhD, Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінің №1 хирургиялық аурулар кафедрасының доценті, Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2023 жылғы 24 мамыр, сағат 15:00-де «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ жанындағы 6D110100 – 8D101020 «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесі 030019, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 68, конференц залында өтеді.

Хабарландыру мен қосымшалардың мәтіні орналастырылған Диссертациялық кеңес сайтының мекен-жайы: https://zkmu.edu.kz.

Диссертациялық кеңес отырысына онлайн (онлайн) режимде қатысу сілтемесі https://zkmu.webex.com/meet/webex1

Ғылыми хатшысы: Айтбаева Алия Матжанқызы, (сот) +7 702 721 11 82; e-mail: ds@zkmu.kz; info@zkmu.kz.

Аннотация орыс
Аннотация қаз