Құрметті әріптестер және біздің ардагерлер!

Ең асыл, жауапты және маңызды мамандық өкілдерін біріктіретін кәсіби мерекелеріңіз – Халықаралық ұстаздар күнімен шын жүректен құттықтауымды қабыл алыңыздар!

Ұстаздар күні – өз білімдері мен тәжірибесін бізге жеткізген ұстаздарымыз бен тәлімгерлерімізді еске алудың тамаша сәті. Қай кезде де халықтың шексіз құрметіне бөленіп келген – педагогикалық шеберлік пен даналық.

Медицина университетінің оқытушысы мамандығының асылы бірнеше маңызды айырмашылықтардан тұрады – тәжірибелі дәрігер, табысты ғалым, денсаулық сақтауды ұйымдастырушы және дана тәлімгер болу.

Шәкірттеріңізге жомарт әрі еркін жеткізетін дәрігерлік шеберліктің құпиясын түсіну өнері ешкімге ұқсамайтыны сөзсіз.

Науқастарға мейірімділік пен жанашырлықтың үлгісін көрсете отырып, озық дәстүрлерді ұқыптылықпен сақтай отырып, білім-білігіңізбен бөлісіп, ғылыми ізденістер жүргізіңіз, өзіңізді оқуды жалғастырыңыз.

Біз медицина кадрларын даярлайтын ұстаханамыз, болашақ медицинаның дамуы, халықтың болашағы өз қолымызда.

Университеттің дамуына қосқан зор үлесіңіз, кәсіби шеберлігіңіз, студенттеріміздің бойында тәрбиелеп жатқан мамандыққа деген жанашырлық пен сүйіспеншілік үшін алғыс айтамыз!

Құрметті әріптестер! Осы мереке күні Сіздерге және сіздің шәкірттеріңізге зор денсаулық, табыс, күш-қуат, шыдамдылық, бейбітшілік пен амандық, жаңа кәсіби жетістіктер тілеймін! Мереке құтты болсын!

КЕАҚ “Марат Оспанов атындағы БҚМУ”

басқарма төрағасы – ректоры Әсет Қалиев