Хабарландыру

«М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті” КЕАҚ үй-жайларын (объектілерін) мүліктік жалдауға (жалға) беру жөніндегі конкурс өткізу туралы

«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі — «М.Оспанов атындағы БҚМУ» КЕАҚ, ұйымдастырушы) «БҚМУ “КЕАҚ үй-жайларын (объектілерін) мүліктік жалдауға (жалға) беру туралы» конкурс өтетіндігін хабарлайды.

Конкурсты өткізу шарттары және қатысушыға қойылатын талаптар.

Конкурсқа барлық әлеуетті қатысушылар — біліктілік талаптарына сәйкес келетін, құжаттар топтамасын ұсынған заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер (бұдан әрі — әлеуетті қатысушылар) жіберіледі.

Мөрленген конверттегі конкурстық өтінім (құжаттар пакеті) мыналарды қамтуға тиіс:

1) әлеуетті қатысушыдан конкурсқа қатысуға жазбаша өтініш, онда мынадай мәліметтер қамтылуға тиіс: толық атауы, байланыс мәліметтері — қалалық және (немесе) ұялы (ұялы) телефонның абоненттік нөмірі, электрондық пошталық мекенжайы (бар болса), пошталық мекенжайы (орналасқан жері), БСН (заңды тұлғаның) және ЖСН банктік деректемелері әлеуетті қатысушының (жеке кәсіпкердің), әлеуетті қатысушының бірінші басшысының ТАӘ және ЖСН;

2) мүліктік жалдау (жалға алу) үшін болжанатын объектінің атауы, орналасқан жері, алаңы;

3) Ұйымдастырушыға тиесілі үй-жайды мүліктік жалдауға (жалға алуға) тапсыру құнының хабарландыруда көрсетілгеннен төмен болмайтын ұсынылатын жалдау ақысы.

Мүліктік жалдау (жалға алу) объектілері туралы мәліметтер:

Мекен-жайы: Ақтөбе қаласы, Новый ауылы, Жаңақоныс т/а 8 Г, (Марат Оспанов атындағы «БҚМУ» КЕАҚ медициналық орталығы.);

Бөлменің жалпы ауданы: 20 шаршы метр, дәріхана қызметі үшін.

Ең төменгі тариф — айына 1 шаршы метр үшін 5 000,00 теңге.

Әлеуетті қатысушыға (Жалға алушыға) қойылатын талаптар

1. Жұмыс уақыты: күн сайын сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін үзіліссіз, (Жалға берушінің келісімі бойынша кестені өзгертуге болады).
  2. Дәрілік заттардың кең ассортиментінің болуы.
  3. Баға сатып алушылар үшін қол жетімді болуы керек.
  4. Фармацевт лауазымына қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес, растайтын құжаттар қосымшасының болуы.

Коммуналдық қызметтердің шығындарын өтеу.

Мүліктік жалдау шартында осы қызметтерді ұсынатын ұйымдар белгілейтін тарифтер негізінде объектіні пайдалануға байланысты есепке алу аспаптарының көрсеткіштеріне сәйкес коммуналдық қызметтерді ай сайынғы жалдау ақысынан бөлек ай сайынғы өтеу көрсетіледі.

Объектіні (объектілерді), үй-жайларды (үй-жайларды) мүліктік жалдау (жалға алу) мерзімі:

Жалдау шарты жасалған күннен бастап 2024 жылғы “31” желтоқсанға дейін.

Конкурсты өткізу күні 2023 жылғы 08 «желтоқсаннан» 2023 жылғы «22» желтоқсанға дейін.

Конкурсқа қатысуға конкурстық өтінімдерді беру мекенжайы және өтінімді берудің соңғы мерзімі:

Конкурсқа қатысушылардың конкурстық өтінімдері Қазақстан Республикасы, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі 68, бас корпус, 207 кабинет мекенжайы бойынша 2023 жылғы «22» желтоқсанға дейінгі мерзімде мөрленген конверттерде «БҚМУ» КЕАҚ конкурс ұйымдастырушысына ұсынылады.