Постдокторантураға конкурс

«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КЕАҚ постдокторантураға конкурс өткізу туралы хабарлайды (1 орын). Өтінімдерді қабылдаудың басталуы 2023 жылдың желтоқсан айының 19-ы, қабылдаудың аяқталуы 2024 жылдың қаңтар айының 16-ы.

БҚМУ-да постдокторанттарды даярлау бойынша жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің кәсіптік ғылыми бағдарламаларын іске асырудың міндетті талаптары мен тәртібі. Марат Оспанова және постдокторантураға қабылдау тәртібі постдокторантура туралы Ережемен айқындалады (университет сайтында – Білім бөлімі-Постдокторантура)

2024 жылғы 18 қаңтардан 26 қаңтарға дейін постдокторантураға үміткерлерді іріктеу жөніндегі конкурстық комиссияның жұмысы.

Конкурс жеңімпазына 3 күнтізбелік күн ішінде конкурстық комиссияның шешімі негізінде университет ректорының оқуға қабылдау туралы бұйрығы шығарылады және ғылыми жоба шеңберінде белгілі бір жұмыстарды орындауға қызмет көрсету шарты жасалады.

Қабылданған сәттен бастап бір ай ішінде университет ректорының бұйрығымен Ғылыми кеңестің өтініші бойынша талаптарға жауап беретін ғылыми консультант бекітіледі.

Университеттің мекен-жайы: Ақтөбе қ., Маресьев көшесі 72 үй, 4 қабат, 408 кабинет, Магистратура және докторантура бөлімі

Жұмыс телефоны: 8/7132/54-12-20, моб.: 8 708 563 48 55

otdelpvo@zkgmu.kz