Университет қызметкерлері стипендиат атанды

Жаңа жыл қарсаңында халықаралық «Болашақ» бағдарламасының конкурсына университет қызметкерлерінен сегіз үміткер қатысып, оның ішінде алтауы стипендиат атанды.

1. А.Мусина, фармакология кафедрасының доценті — PhD-«500 ғалым» ғылыми тағылымдама, Израил, Israeli Center for Contemporary Medical Research.
  2. Б.Кемелбеков, қалыпты физиология кафедрасының оқытушысы — ғылыми тағылымдама, Израил, Israeli Center for Contemporary Medical Research.
  3. М.Курманалина, терапиялық және ортопедиялық стоматология кафедрасының жетекшісі — «500 ғалым» ғылыми тағылымдама, Израил, Israeli Center for Contemporary Medical Research.
  4. А.Дарменкулова, фармацевтикалық пәндер кафедрасының оқытушысы — «500 ғалым» ғылыми тағылымдама, University of Reading, Англия.
  5. Г.Жұмалиева, психология кафедрасының аға оқытушысы — «500 ғалым» ғылыми тағылымдама, АҚШ, University of ILLINIOS.
  6. А.Сарина, гистология кафедрасының аға ғылыми қызметкер — «500 ғалым» ғылыми тағылымдама, АҚШ, University of ILLINIOS.

Стипендиат атанған университет қызметкерлерін шын жүректен құттықтай отырып, шығармашылық табыстар тілейміз!