Жоғары рейтингке ие болды

National Н index Ranking университеттерді, ғылыми ұйымдарды және ғылыми-зерттеу институттарын шоғырландырылған және ашық саралау үшін құрылған халықаралық коммерциялық емес рейтингте университетіміздің профессор-оқытушылар құрамның бірқатары Хирш индексі бойынша жоғары рейтингке ие болды. Жетістіктермен құттықтай отырып, шығармашылық табыстар тілейміз!

Толық ақпарат https://kz.h-index.com/kk/west-kazakhstan-marat-ospanov-medical-university

1. А.Tamadon — ғылым жұмыстары жөніндегі департамент қызметкері, профессор, Хирш индексі -20.
  2. Е.Бекмухамбетов — м.ғ.д., профессор, Хирш индексі-8.
  3. С.Шиканова — м.ғ.к., профессор, №1 акушерия мен гинекология кафедрасының жетекшісі, Хирш индексі-7.
  4. Х.Кудабаева — м.ғ.к., №1 ішкі аурулар кафедрасының профессоры, Хирш индексі-7.
  5. Б.Жолдин — м.ғ.к., №2 ішкі аурулар кафедрасының профессоры, Хирш индексі-7.
  6. А.Мамырбаев — м.ғ.д., кәсіби аурулар мен гигиеналық пәндер кафедрасының профессоры, Хирш индексі-6.
  7. Е.Базаргалиев — м.ғ.к., №1 ішкі аурулар кафедрасының жетекшісі, Хирш индексі-6.
  8. Т.Жаркенов — м.ғ.д., №1 ішкі аурулар кафедрасының профессоры, Хирш индексі-6.
  9. Б.Каримова — м.ғ.к., №1 акушерия және гинекология кафедрасының доценті, Хирш индексі-6.
  10. А.Тусупкалиев — м.ғ.к., №2 акушерия және гинекология кафедрасының жетекшісі, Хирш индексі-5.