«XXI ғасырдағы студенттердің психологиялық саулығы» атты II халықаралық жастар байқауы әлеуметтік маңызы бар тақырыпқа ашықхат дизайнын әзірлеуге қазіргі білім алушының жеке басының әл-ауқаты

Конкурс мақсаты — білім алушы жастардың психологиялық әл-ауқатын арттыратын әлеуметтік маңызы бар тақырыптары бар қолдан жасалған ашықхаттар дәстүрін жаңғырту және сақтау.

Өтетін мерзімі: 26.08.2024 ж.-30.09.2024 ж.

Конкурсқа қатысушылар: шығармашылық әлеуеті бар колледждің, институттың, университеттің (оқу курсы мен мамандығына, қалаға/елге қарамастан) кез келген білім алушысы конкурсқа қатыса алады.

Байқауға авторға ыңғайлы көркемдік техникада (сурет, аппликация, коллаж және т.б.) «ХХІ ғасырдағы студенттердің психологиялық саулығы» тақырыбында орындалған жұмыстар қабылданады.

Электрондық нұсқаны қаладан тыс/шетелдік қатысушыларға жүктеп, тіркеуден өтуге болады https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8OthmQ2y8DXiUAP3_g4RhFzNtkhu5_xaQ9PntmmEk8dS4MA/viewform?usp=sf_link

Үздік жұмыстар әлеуметтік хабарламасы бар болашақ ашықхаттар дизайн түрінде ұсынылып және қайырымдылық мақсатында тарату үшін шығарылады.

Байқау жеңімпаздары I, II, III дәрежелі дипломдар және естелік сыйлықтармен марапатталады (марапаттау орны мен уақыты қосымша жарияланады). Қатысушыларға сертификаттар беріледі.

Ұйымдастырушылар:

Психология кафедрасы.