Кәсіби мереке марапаттары

Марат Оспанов атындағы “БҚМУ” КЕАҚ 61 қызметкері медицина қызметкерлері күніне арналған ведомстволық марапатқа ие болады.

Кәсіби мереке қарсаңында 26 Үздік маман ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің грамоталары мен алғыс хаттарына, төсбелгілеріне, грамоталарға және алғыс хаттарға ие болады.

Осылайша, “Денсаулық сақтау ісінің үздігі” төсбелгісі №1 ішкі аурулар кафедрасының доценті Арынғазина Райса Әбдіжаппарқызы, “Денсаулық сақтау ісіне қосқан үлесі үшін” төсбелгісі медицина орталығының химиотерапия бөлімінің онкологы Баспаева Мира Болатқызы, медициналық орталықтың гематология бөлімінің меңгерушісі Борисова Елена Федоровнаға және т. б. табыс етіледі. “еңбек ардагері” медаліне отбасылық медицина клиникасының жалпы тәжірибе дәрігері Дюсупова Дина Салиховна, №1 хирургиялық аурулар кафедрасының профессоры Құрманғалиев Олег Маратұлы және т. б. ие болды.

“Құрмет грамотасы” медицина орталығының операциялық бөлімінің аға медбикесі Шарапиева Нағима Күшікбайқызы, отбасылық медицина клиникасының дәрігерлік кабинетінің медбикесі Тлепова Гүлбану Бахитқызы және т. б. табысталады.

Бұдан басқа, COVID-19 коронавирусымен күресу шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысатын 35 қызметкер мен резиденттің төсбелгілерімен, алғыс хаттарымен және грамоталарымен марапатталады.