Докторант Адилгереева Ақмарал Сапарбайқызының философия докторы(PhD) дәрежесін алу құжаттары

ХАБАРЛАМА

«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» жанындағы 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес Адилгереева Ақмарал Сапарбайқызының философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Әйелдердің аналық безінің ісікті құрылымдарының малигнизациялану морфологиялық көрсеткіштерін зерттеу» мамандығы «6D110100-Медицина».

Диссертациялық жұмыс Марат Оспанов атындағы БҚМУ-нің оперативті хирургия курсымен қалыпты және топографиялық анатомия кафедрасында орындалды.

Қорғау формасы – диссертациялық жұмыс

Қорғау тілі-орыстілі.

Ғылыми кеңесшілер:

Ғылыми кеңесші: Журабекова Гулмира Атагулловна – М.ғ.к., қауымдастырылған профессор, Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университеті, Медицина және денсаулық сақтау кафедрасы, жоғары медицина мектебі. Алматы, Қазақстан.

Шетелдік кеңесші: Ibrahim Anwar Abdelаzim ДМ,профессор, Айн-Шамс университеті, Акушерлік және гинекология, Каир, Египет; Ахмади ауруханасы, Кувейт мұнай компаниясы (KOC), Кувейт.

Ресми рецензенттер:

1. Манекенова Кенжеқыз Боранбаевна – медицинағылымдарыныңдокторы, профессор, «Астана медицина университеті»КеАҚ, Нұр-Сұлтан қ., Қазақстан.
  2. Mohamed Mahmoud FarghaliПрофессор, Айн Шамс университеті, акушерлік және гинекология; перзентхананың акушерлік және гинекология бөлімініңкеңесшісі, Кувейт; BMC Women’s Health Journal редакциялық кеңесінің мүшесі

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Досаев Тасболат Молдахметұлы – медицинағылымдарыныңдокторы, профессор.,«С.Д. Асфендияроватындағы Қазақ ұлттық медициналық университеті»КеАҚ, Алматы қ., Қазақстан.
  2. Укыбасова Талшын Мухадесовна – медицина ғылымдарының докторы, профессор «Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы», Нұр-Сұлтан қ., Қазақстан
  3. Xuesong Yang – профессор, PhD – Цзинань университетінің медициналық колледжінің клиникалық медицина бөлімінің деканы, Қытай.

Қорғау 2022 жылғы 20 сәуір сағат 15-00-де «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ «Медицина» мамандығы бойынша 030019, Ақтөбе қ., Маресьев көшесі, 68, әкімшілік ғимараты. Диссертациялық кеңестің отырысы сілтеме бойынша бейнеконференция түрінде online (онлайн) режимде өтеді: https://zkmu.webex.com/join/webex3

Хабарландыру мәтіні мен қосымшасы бар Диссертациялық кеңес сайтының мекенжайы: https://zkmu.edu.kz.

Ғылыми хатшы: Аманжолқызы Айнур, ұялы тел: +7 7759204682; e-mail: ds@zkmu.edu.kz; info@zkmu.edu.kz.

Аннотация орыс
Аннотация қаз