М. Оспанов атындағы БҚМУ мен Қ.Жұбанов атындағы АӨУ арасындағы ғылыми-шығармашылық ынтымақтастық жалғасуда!

2023 жылдың 10 ақпанында Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетінде «Өзін-өзі бағалау және өзін-өзі тануды қалыптастыру арқылы әлеуметтік жауапты тұлға бола білу» тақырыбында семинар-тренинг өтті.

Семинарды ұйымдастырушы – Қ.Жұбанов атындағы АРУ «Қызғалдақ» клубының мүшелері, 2 курс студенті Саутова Г., 3 курс студенті Мирболатқызы Ж. Шақырылған қонақ Марат Оспанов атындағы ЗҚМУ психология кафедрасының аға оқытушысы Жұмалиева Гүлмира Сайынқызы болды. Семинарға «Клиникалық психология», «Дефектология», «Психология», «Филология», «Арнайы педагогика» мамандықтарының 1, 2, 3, 4 курс студенттері қатысты.

Баяндамашы «Жас студенттер арасында әлеуметтік жауапкершілікті арттыруға арналған психологиялық-педагогикалық қолдау көрсету бағдарламасы» тақырыбында баяндама жасады. Тренинг барысында жас студенттердің әлеуметтік жауапкершілігін арттыруға арналған психологиялық-педагогикалық қолдау бағдарламасының жаттығулары қолданылды.

Студенттер тренингке белсене қатысып, қызықты сұрақтар қойып, өз пікірлерін, ойларын ашық айтты. Соңында семинар-тренинг қатысушылары баяндамашы мен іс-шараны ұйымдастырушыларға одан әрі шығармашылық табыстар мен ғылыми-шығармашылық даму тілей отырып, өте оң пікірлерін білдірді және ізгі тілекпен алғыс белгісі ретінде осы семинар-тренингтің қонағы естелік белгімен марапатталды.