Құрметті оқытушылар, қызметкерлер, студенттер, резиденттер және докторанттар!

Сіздерді жаңа 2023-2024 оқу жылының басталуымен және Білім күнімен шын жүректен құттықтаймын!

Университетіміз 1 қыркүйекте 1898 бірінші курс студенттеріне есігін айқара ашады. Жалпы, резиденттер, магистранттар, докторанттар, студенттер, профессорлық-оқытушылар құрамы 582 адамды есепке алғанда алты мыңға жуық студент оқу үдерісіне тартылады.

Мен бірінші курс студенттерін құттықтағым келеді. «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ-на оқуға түсу – өмір бойы үйренетін мамандыққа жету жолындағы алғашқы жеңісіңіз.

Әрине, медициналық университетте оқу оңай емес, оқу – үлкен еңбек. Бірақ оқудың алғашқы күндерінен бастап студенттік міндеттерге жауапкершілікпен және байыптылықпен қарайтын болса, онда ғылыми қызметке, жеке тұлғаның жан-жақты дамуына уақыт болады. Біздің тыңдаушылар іргелі білім алып, клиникалық ойлау дағдыларын игеріп қана қоймайды, сонымен қатар спортта, қоғамдық белсенділікте және шығармашылық дамуда өзін-өзі жүзеге асыруға мүмкіндіктері бар.

Білім күні – оқытатын, тәлім-тәрбие беретін және білім беретіндерді және жаңа мен белгісізді зерттеп, тыңдап, ұғынатындарды біріктіретін мереке! Бұл барлық ұрпақтар үшін маңызды және қымбат, бірақ ол үшін жаңа өмір, жаңа танысулар, кездесулер, жаңа кәсіби міндеттер мен нұсқаулар, жобалар мен ғылыми жаңалықтар басталатын бірінші курс студенттері ерекше есте қалады. Әрқашан жаңа нәрселерді үйренуге ұмтылыңыз, қиындықтардан қорықпаңыз, тәлімгерлердің кеңесіне құлақ асыңыз.

Білім күні университетіміздің барлық қызметкерлеріне ерекше алғысымды білдіргім келеді. Бүгінгі таңда білім мен тәжірибені шәкірттерге саналы ғұмырын болашақ дәрігерлерді даярлауға арнаған тамаша ұстаздар беруде.Сіздердің білім беру және ғылыми қызметке, Батыс Қазақстанның, бүкіл еліміздің кадрлық әлеуетін дамытуға қосқан үлестеріңіз орасан.

Университетте адам денсаулығы мен өміріне сенім артуға болатын жоғары білікті мамандарды дайындау үшін тарихи мұраны, тәжірибені, зияткерлік капиталды және жоғары сапалы медициналық білім деңгейін мұқият сақтаймыз.

Құрметті достар, жаңа 2023-2024 оқу жылы ауқымды жобаларға, ғылыми жұмыстарға, қызықты оқиғаларға толы болмақ. Құрметті бірінші курс студенттері! Сіз өз өміріңізді «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ-мен байланыстыруға шешім қабылдап, нағыз лайықты таңдау жасадыңыз. Сізге табысты оқу, жарқын және белсенді студенттік өмір, күн сайын жақсы болуға ұмтылуды тілейміз. Сіздермен бірге біздің Батыс Қазақстан медицина университеті дами береді!

Барлық жоспарларыңыз орындалсын және жаңа идеялар сізді шабыттандырсын және ең өршіл жоспарлар сәтті жүзеге ассын.

Барлығына зор денсаулық, оптимизм және денсаулық сақтау игілігі үшін жаңа жеңістер тілеймін! Мереке құтты болсын Білім күні құтты болсын!

А.Қалиев, басқарма төрағасы – ректор

«Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ