Интерндермен семинар

Неврология кафедрасының профессоры Г.Қабдрахманова 6-курс интерндеріне «Тәжірибелік-бағдарлы білім беру: тәжірибе және заманауи трендтер» тақырыбында семинар өткізді.

Гүлнар Баянқызы өзінің терең тәжірибесі мен білімін ортаға салды. Тәжірибе негізінде оқыту нақты өмірлік жағдайларда шешім қабылдау дағдыларын дамытуға көмектеседі, қарым-қатынас жасау және медициналық тәжірибенің тұлғааралық аспектілерімен күресу қабілетін жақсартады. Тәжірибелік дайындық студенттерге қазіргі тенденцияларға ілесіп, медицина саласындағы өзгерістерге тез бейімделуге көмектесіп, топта тиімді жұмыс істеу дағдыларын қалыптастыруға ықпал етеді.

Шара барысында интерндер заманауи оқыту әдістерін жас мамандардың болашақ тәжірибесіне қалай енгізуге болатыны туралы көптеген қызықты мәліметтер алды. Профессор Г.Қабдрахманова медицина саласындағы жаңа тенденцияларға бейімделіп, білімді үнемі жаңашылдандырып отырудың маңыздылығына тоқталды.