Функционалды треннингінен жарыс

«Жастар арена» спорт кешенінде Ақтөбе қаласының 155 жылдығына арналған «Сұңқар» спорт клубы және дене тәрбиесі кафедрасының ұйымдастыруымен университеттің профессорлық-оқытушылық құрамы мен қызметкерлері арасында функционалды (кроссфит) треннингінен жарыс өтті. Оған 25 пен 50 жас аралығындағы ерлер мен әйелдер қатысты.

Дәстүрлі жарыс қорытындысының командалық есебінде 1-орынды стоматология, СД, ОЗ, МПД, және фармация факультеттері. 2-орынды отбасылық медицина клиникасы және стоматологиялық клиникасы, 3-орынды халықаралық факультеті және әскери кафедра иеленді.

Ерлер арасында жас ерекшеліктеріне байланысты А тобы бойынша 1-орынды А.Сағидолла, 2-орынды Б.Қайыржан, 3-орынды Е.Жұбанғазин, Б тобы бойынша 1-орынды М.Үмбетов, В тобы бойынша 1-орынды А.Самарский, 2-орынды Р.Садықов, С тобы бойынша 1-орынды М.Ерғалиев, 2-орынды К.Ғабдрахманов иеленді.

Әйелдер арасында жас ерекшеліктеріне байланысты А тобы бойынша 1-орынды А.Мырзабекова, 2-орынды Б.Мәметекова, 3-орынды Б.Жаңабергенова, Б тобы бойынша 1-орынды А.Мұхамбетғалиева, 2-орынды И.Көлішбаева, 3-орынды Г.Изимова, В тобы бойынша 1-орынды А.Анафина, 2-орынды Ж.Төлепбергени, 3-орынды Ш.Жаржанова, С тобы бойынша 1-орынды А.Артықбаева, 2-орынды Р.Бердалина иеленді.

Жарыстың жабылу рәсімінде университет ректоры Әсет Қалиев жеңімпаз атанған қатысушылар мен командаларды жеңістерімен құттықтап, Грамоталар, медальдар және ақшалай сертификаттармен марапаттады.