Құрметті Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің студенттері!

Біз сіздер үшін шығармашылық әлеуетіңізді көрсетуге және білім беру үдерісін дамытуға өз үлесіңізді қосуға қызықты мүмкіндік алдық. Университетіміздің визит карточкасы болатын практикалық дағдылар орталығы үшін үздік дизайн байқауын жариялаймыз.

Сіздің бірегей идеяларыңыз бен шығармашылық тұжырымдамаларыңызды 9 ақпанға дейін пошта арқылы күтеміз simcent@zkmu.kz студенттер мүмкіндігінше тиімді білім алып, дами алатын практикалық дағдыларды меңгеру үшін тамаша кеңістікті қалай көретініңізді көрсетіңіз.

Бұл байқаудың басты жүлдесі — сіздің дизайныңызды жүзеге асыру ғана емес, сонымен қатар біздің университеттің білім беру ортасын жақсартуға қосқан үлесіңіз үшін сыйақы болатын ақшалай сома.

Біздің орталықтың визит карточкасы ретінде қызмет ететін дизайн жасаңыз (әрі қарай біз басқа университеттердің мысалдарын келтірдік). Келушілерді қарсы алу үшін тамаша деп санайтын негізгі түсті көрсетіңіз. Сіздің таңдауыңызды оның қандай эмоционалды реакцияны тудыратынын және практикалық дағдылар орталығының жалпы атмосферасына қалай сәйкес келетінін сипаттау арқылы түсіндіріңіз