Отбасылық дәрігер кеңсесі

Үздік тәжірибелер орталығында Отбасылық дәрігер кеңсесі ашылды. Отбасылық дәрігер кеңсесі — университеттің медициналық білім беру сапасын арттыру, тәжірибеге бағытталған тәсілді дамытып, халыққа алғашқы көмек көрсету сапасын жақсарту жөніндегі стратегияларының бірі.

Қызметкерлердің, интерндердің, отбасылық медицина резиденттерінің құзыреттерін дамытуға, ғылыми зерттеулер жүргізуге және алғашқы медициналық-санитарлық көмек тәжірибесіне жаңа әдістерді енгізуге бағытталған үздік тәжірибелер орталығындағы Отбасылық дәрігер кеңсесінің бірегейлігі.

Бұдан басқа, білім алушылар арасында отбасылық медицинаға кәсіптік бағдар беру, жұмыс орнындағы үздіксіз медициналық білім беру бағдарламаларының консультативтік және білім беру траекториялары арқылы отбасылық дәрігерлер мен жалпы практика дәрігерлерін қолдау, медициналық қызметтерді ұйымдастыру мен ұсынудың инновациялық тәсілдерін әзірлеу және т. б.

Аталған кеңседе екі кабинет бар. Бірінде интерн/резидент науқасты оқытушының жетекшілігімен қабылдайды, ал бейне трансляция оқу бөлмесіне түседі, ал қабылдау аяқталғаннан кейін жіберілген қателіктерді талқылау және талдау арқылы дебрифинг жүргізіледі, сондықтан барлық білім алушылар кезекпен қатысады. Университет әлемдік әдістемелер мен стандарттарға негізделген медициналық білім беру сапасын арттыруға және түлектеріміздің халыққа сапалы медициналық көмек көрсетуіне мүдделі.

Отбасылық дәрігер кеңсесі — халықты озық әдістер мен әлемдік стандарттарға негізделген сапалы алғашқы медициналық-санитарлық көмекпен қамтамасыз етудегі маңызды қадам.