«TOEFL iBT дағдыларын оқыту» семинарына шақырамыз!

Сіздерді Ақтөбе қаласының мұғалімдері үшін арнайы ұйымдастырылатын «TOEFL iBT дағдыларын оқыту» семинарына қатысуға шақырамыз!

ETS жаттықтырушылар мақұлдаған онлайн интерактивті ортада өткізілетін бұл семинар ағылшын тілі мұғалімдері үшін студенттерге ағылшын тілін шет тілі ретінде сәтті оқытуға және оларды TOEFL iBT тестіне дайындауға көмектесетін біліктілікті арттыру бағдарламасы болып табылады.

Күні: 25-26 қыркүйек.

Уақыты: 15:00-18:00.

Фарматы: М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінде күндізгі оқыту (Ақтөбе, Қазақстан), №2 оқу ғимараты, 4-қабат, №6 дәрісхана.

Жүргізуші: Дарья Нелидова, Орталық Азия бойынша ELT үйлестірушісі.

Тегін.

Семинар TOEFL iBT тестінің құрылымын және студенттерді TOEFL iBT тестіне дайындау кезінде қолдануға болатын материалдар мен жаттығулардан тұратын 4 бөлімнің әрқайсысын қарастырады. Сондай-ақ, пайдалы ресурстар туралы біле аласыздар және идеялармен алмасу арқылы әріптестеріңізбен қарым-қатынас жасауға мүмкіндік аласыздар.

Оқу сәтті аяқталғаннан кейін қатысушылар семинардан соң 6 апта ішінде электронды сертификат алады.

Семинарға тіркелу үшін сілтеме: