Профессор дәрісі

Бейресми қосымша кәсіби білім беру және университеттер арасындағы ынтымақтастық туралы меморандум аясында оториноларингология, офтальмология кафедрасы 7-11 қазан күндері ФГБОУ ДПО Ресей медициналық академиясының үздіксіз кәсіби білім беру кафедрасының доценті, м.ғ.к. Л.Торопчинамен «Клиникалық аудиологияның тәжірибелік мәселелері» тақырыбында профессор визитингісін өткізді.

Профессор Л.Торопчина дәрістер оқып, дәрігер-оториноларингологтар мен резидент-дәрігерлерге семинар өткізді. Сондай-ақ,1-курс докторанттарына кеңес берді.

Қатысушылар (оториноларингологтар, сурдологтар, жалпы тәжірибе дәрігерлері, резиденттер мен интерндер) ортаңғы және ішкі құлақтың анатомиясы мен физиологиясы, есту қабілетінің нашарлауының диагностикасы мен емделуі, есту мүшесін зерттеудің сәулелік әдістері бойынша білімдерін жетілдірді.

Сонымен қатар, Л.Торопчина университет музейін және қалыпты анатомия кафедрасының анатомия музейін аралап, оқу орнының денсаулық сақтау, ғылым салаларындағы жетістіктері және анатомиялық дәрі-дәрмектермен танысты.