ЖОО-стратегиялық серіктес сарапшылары Ақтөбеде

Марат Оспанов атындағы БҚМУ Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі қаржыландыратын “медицинадағы білім беру жүйесін жетілдіру бойынша консультациялық қызметтер” №SHIP-2.3/CS-02-білім беру бағдарламаларын жетілдіру саласындағы стратегиялық серіктестік, соның ішінде

ҚР Денсаулық сақтау министрлігі мен Познань медициналық ғылымдар университетімен жасасқан “Онкология: онкологиялық зертханалық диагностика” және “клиникалық фармакология” пәндері бойынша келісім-шартты жүзеге асыруға қатысады.

Осы келісім – шарт аясында жоғары оқу орны сарапшыларының – Познань медициналық ғылымдар университетінің стратегиялық әріптесі Н. а. Назарбаев атындағы БҚМУ-ға төртінші сапары өтті.М. Оспанова. Жобаның бас менеджері профессор JarosławWalkowiak және профессор Jan Nowak құрамындағы сарапшылар тобы 1C. 3 тапсырмасы бойынша келді. Сапардың негізгі мақсаты ЖОО ғалымдарының постдокторлық ғылыми қызметінің ұсыныстарын әзірлеу болып табылады. Сарапшылар Марат Оспанов атында5ы БҚМУ PhD үшін дәрістер мен кеңестер берді.

Сондай-ақ постдокторантураға әрбір үміткермен Ғылыми мүдделердің жалпы саласын зерттеу және қойылған міндеттерді іске асыру мақсатында негізгі мәселелерді қарау бойынша жеке кездесулер өткізілді. Жобаның бас менеджері ЖОО-стратегиялық серіктес базасында зертханада тағылымдамадан өту үшін іріктеу мақсатында БҚМУ қызметкерлерімен қосымша әңгімелесу өткізілді.