Докторант Тулеуова Раушан Шакирбековнаның философия докторы(PhD) дәрежесін алу құжаттары – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

ХАБАРЛАНДЫРУ

ҚР ДСМ «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңес 6D110100 «Қанықпаған май қышқылдарын тұтынудың қазақ популяциясында жүрек қан тамыр ауруларының дамуына әсер етуі» тақырыбында Раушан Шакирбековна Тулеуованың (PhD) философия докторы дәрежесін алу үшін диссертация қорғауы жөнінде хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс КеАҚ «Марат Оспанов атындағы БҚМУ-нің» отбасылық медицина және алғашқы көмек көрсетудегі зерттеулер орталығында жасалды.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми жетекші:

Жамалиева Лаззат Манбетжановна – медицина ғылымдарының кандидаты, ассоциирленген профессор, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің стоматология және жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру кафедрасының меңгерушісі, Ақтөбе қ., Қазақстан Республикасы.

Шетелдік ғылыми кеңесші:

Гржибовский Андрей Мечиславович – MD, MPhil.,Dr.med, Орталық ғылыми-зерттеу зертханасының меңгерушісі, Солтүстік-Шығыс федералды университетінің профессоры

Ресми рецензенттер:

1. Жолдин Бекболат Құлжанұлы – медицина ғылымдарының докторы, Марат Оспанов атындағы «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ №2 ішкі аурулар кафедрасының профессоры, Қазақстан Республикасы, Ақтөбе қаласы

2. Беркінбаев Сәлім Фахатұлы – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген ғылым қайраткері, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Кардиология және ішкі аурулар институтының Республикалық мемлекеттік педагогикалық университетінің директоры. Қазақстан кардиологтары қауымдастығының президенті. Қазақстан Республикасы, Алматы қаласы

Қорғау 2020 жылы 02 шілдеде сағат 15-00-де КеАҚ «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңесінде өтеді. Мекенжайы: 030019, Ақтөбе қ., Маресьев к., 68, ректорат залы.

Хабарландырудың және қосымшаның мәтіні орналасқан диссертациялық кеңес сайты: www.zkgmu.kz.

Ғылыми хатшысы: Утепкалиева Айгуль Пазылбековна, тел. 8/7132/56-34-25; (ұялы тел.) +7 747 2193323; e-mail: aiguler72@zkmu.edu.kzinfo@zkgmu.kz.

Тулеуова Р.Ш аннотациясы . англ
Тулеуова Р.Ш. аннотациясы каз
Тулеуова Р.Ш аннотациясы рус
Тулеуова Р.Ш. диссертациясы.
Шетелдік ғылыми кеңесшілердің пікірі

Ғылыми жетекшінің пікірі

Список трудов Тулеуовой Р.Ш.
Б.К. Жолдин рецензиясы.

С.Ф. Беркинбаев рецензиясы

Р.Ш. Тулеуова қорғаудың бейнежазбасы.

Заключение ЛЭК Тулеуова Р.Ш.