Мастер-класс «Дәлелді мейірбике тәжірибесі арқылы тиімділік және сапа» – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

Мастер-класс «Дәлелді мейірбике тәжірибесі арқылы тиімділік және сапа»

Қазақстанның 4 медициналық университеттерінің дәлелді медицина мамандары 2018 жылдың 12-16 қарашасы аралығында Любляна қаласында (Словения) Анжела Бозкин атындағы денсаулық сақтау мектебінің (ABFHC) оқу орталығында «Дәлелді мейірбике тәжірибесі арқылы тиімділік және сапа» тақырыбында семинарға қатысты.
  Мастер-класс ProInCa жобасының серіктестері үшін ұйымдастырылды. Іс-шараның мақсаты – озық тәжірибелерді, әдебиет нәтижелерін үйрену және Қазақстандағы дәлелді мейірбике практикасын оқыту үшін оқу материалдарын одан әрі дамыту үшін осы ақпаратты пайдалану. Мастер-класс қарқынды сабақтардан, презентациялардан, семинарлардан тұрды. Жоғары оқу орындары мен аурухананың өзара әрекеттесу тәжірибесін, үздік тәжірибелермен алмасу мақсатында Jasenice балалар ауруханасында лекциялар өткізілді.

Мастер-класс 54 сағаттық жаттығудан және белсенді қатысудан тұрады, соңында барлық қатысушыларға сертификаттар берілді.
  Мастер-класс қорытындысы:
• Дәлелді мейірбике ісі бойынша ұлттық оқу-әдістемелік материалдардың жобасы (дәлелдемелі мейірбике практикасының негіздері, әдістер, мысалдармен, дәлелдемелерді бағалау)
• Соңғы білім беру материалдарын анықтау бойынша әрі қарай жұмыс жасаудың жобаларын құру