«Мейірбикелік білім берудегі құзыреттілікке негізделген оқыту және бағалау әдістері 2» онлайн мастер-классы – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

16.11.2020 – 20.11.2020ж., ProlnCa жобасы аясында «Медбикелік білім берудегі құзыреттілікке негізделген оқыту және бағалау әдістері 2» онлайн мастер-класс өткізілді.

Онлайн мастер класстың мақсаты құзыреттілікке негізделген оқыту әдістері мен мейірбикелік білім берудегі бағалауды түсінуді тереңдету, сонымен қатарқатысушылардың құзыреттілікке негізделген мейірбикелік білім беруді сыни тұрғыдан бағалау және дамытуқабілеттерін арттыру, мейірбикелік білім берумен мейірбикелік практиканың болашақ тенденциялары туралы түсініктерін кеңейту.

Онлайн мастер класс қатысушылары: техникалық және кәсіптік білім, мектептен кейінгі орта білім (қолданбалы бакалавриат бағдарламасы) және  жоғары білім деңгейінде мейірбике ісін оқытатын медициналық колледждердің жоғары медициналық колледждер мен медициналық университеттердің оқытушылары.