«Қазақстандағы мейірбикелік білім берудегі ғылыми зерттеулер, көшбасшылық және клиникалық тәжірибе» атты қорытынды онлайн конференция – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

2020 жылдың 10-11 желтоқсанында 3 жылдық (2018 – 2021 ж. Қаңтар) ProlnCa жобасы аясында «Мейірбике ісіндегі жоғары білімнің инновациялық әлеуетін ілгерілету», халықаралық онлайн конференция «Мейірбикелік білім берудегі инновациялар, зерттеулер, көшбасшылық және Қазақстандағы клиникалық практика».

Мейіргер ісі саласындағы қазақстандық және шетелдік сарапшылардың, соның ішінде Финляндия, Голландия, Словения және т. б. жетекші университеттердің қатысуымен пленарлық және секциялық отырыстар өткізілді, оған ҚР Денсаулық сақтау, білім және ғылым министрліктерінің, денсаулық сақтаудың өңірлік басқармаларының, медициналық жоғары оқу орындары мен колледждердің, практикалық денсаулық сақтаудың, кәсіби қауымдастықтардың және т. б. өкілдері қатысты.Конференцияда ProInCa жобасының негізгі нәтижелері баяндалды.

Сондай-ақ Қазақстандағы мейіргер ісі саласындағы, атап айтқанда дәлелді мейіргерлік практика, көшбасшылық, зерттеулер және т. б. өзекті мәселелер талқыланды.