Докторант Батырова Гульнара Арыстангалиеваның философия докторы(PhD) дәрежесін алу құжаттары – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

ХАБАРЛАНДЫРУ

ҚР ДСМ «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті» ШЖҚ РМК 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңес 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша «Қазақстан Республикасының Батыс аймағындағы тиреомегалиялы балалардың биоэлементтік статусы» тақырыбында Батырова Гульнара Арыстангалиевнаның (PhD) философия докторы дәрежесін алу үшін диссертация қорғауы жөнінде хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс Марат Оспанов атындағы БҚММУ-нің №1 Ішкі аурулар кафедрасында жасалды.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми жетекші:
Кудабаева Хатимя Ильясовна – медицина ғылымдарының кандидаты, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің №1Ішкі аурулар кафедрасының доценті, Ақтөбе қ., Қазақстан Республикасы.

Базаргалиев Ерлан Шаймерденович – медицина ғылымдарының кандидаты, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің №1Ішкі аурулар кафедрасының жетекшісі, Ақтөбе қ., Қазақстан Республикасы.

Шетелдік ғылыми кеңесші:

Rasa Verkauskiene – MD, PhD, профессор, Эндокринология институтының директоры, Литва денсаулық ғылымдары университеті, Каунас қаласы, Литва

Ресми рецензенттер:

1. Еспенбетова Майра Жаксимановна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Семей мемлекеттік медицина университетінің эндокринология кафедрасының профессоры, Семей қ., Қазақстан Республикасы.

2. Барышева Елена Сергеевна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Ресей Федерациясының еңбегі сіңген Қызметкері, Оренбург мемлекеттік университетінің биохимия және микробиология кафедра меңгерушісі, Оренбург қ., Ресей Федерациясы.

Қорғау 2019 жылы 21 ақпанда сағат 12-00-да Марат Оспанов атындағы БҚММУ «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңесінде өтеді. Мекенжайы: 030019, Ақтөбе қ., Маресьев к., 68, ректорат залы.

Хабарландырудың және қосымшаның мәтіні орналасқан диссертациялық кеңес сайты: zkmu.edu.kz.

Ғылыми хатшысы: Утепкалиева Айгуль Пазылбековна, тел. 8/7132/56-34-25; (ұялы тел.) +7 747 2193323; e-mail: aiguler72@zkmu.kz; info@zkmu.kz.

аннотация Батыровой Г.А. англ
аннотация Батыровой Г.А. каз
аннотация Батыровой Г.А. рус
Диссертация Батырова Г.А.
Отзыв Базаргалиева Е.Ш.
Отзыв Кудабаевой Х.И.
Отзыв Раса Веркаускиене
Список публикаций Батыровой Г.А.

Рецензия Барышевой Е.С.

Рецензия Еспенбетовой М.Ж.

Видео защиты Батыровой Г.А.