Докторант Мадина Ақдаулетовна Курманалинаның философия докторы(PhD) дәрежесін алу құжаттары – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

ХАБАРЛАНДЫРУ

ҚР ДСМ «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңес 6D110100 «Созылмалы апикалды периодонтитті емдеуде екі фазалық кальций фосфатты биоматериалын қолданудың клиникалық және рентгенологиялық негіздемесі» тақырыбында Мадина Ақдаулетовна Курманалинаның (PhD) философия докторы дәрежесін алу үшін диссертация қорғауы жөнінде хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс КеАҚ «Марат Оспанов атындағы БҚМУ-нің» стоматология және жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру кафедрасында жасалды.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми жетекші:

Ураз Райса Мухадесқызы– медицина ғылымдарының кандидаты, ассоциирленген профессор, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің стоматология және жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру кафедрасының меңгерушісі, Ақтөбе қ., Қазақстан Республикасы.

Шетелдік ғылыми кеңесші:

Andrejs Skagers– MD, Dr.habil.med, Стоматологияинститутының, Бет-жақсүйек хирургиясыклиникасының профессоры, П.Страдыня атындағы Рига университеті, Рига қ., Латвия.

Janis Locs – Dr.sc.ing., Рига техникалық университетінің Инновация және биоматериалдарды дамыту орталығының профессоры, Рига қ., Латвия.

Ресми рецензенттер:

1. Суманова Айгуль Махсатовна – медицина ғылымдарының кандидаты, «Астана медициналықуниверситеті» КеАҚ стоматология және бет-жақсүйек хирургиясы кафедрасының меңгерушісі, ассоциирленген профессор, Нұр-Сұлтан қ., Қазақстан Республикасы.

2.Искакова Марьям Козбаевна – медицина ғылымдарының кандидаты, «Қазақстан-Ресей медицина университеті» МЕББМ терапиялық және балалар стоматологиясы кафедрасыныңмеңгерушісі, ассоциирленген профессор, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2020 жылы 02 шілде сағат 12-00-де КеАҚ «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңесінде өтеді. Мекенжайы: 030019, Ақтөбе қ., Маресьев к., 68, ректорат залы.

Хабарландырудың және қосымшаның мәтіні орналасқан диссертациялық кеңес сайты: www.zkgmu.kz.

Ғылыми хатшысы: Утепкалиева Айгуль Пазылбековна, тел. 8/7132/56-34-25; (ұялы тел.) +7 747 2193323; e-mail: aiguler72@zkmu.edu.kzinfo@zkgmu.kz.

М.А Құрманалинаның_аннотациясы. англ
М.А Құрманалинаның_аннотациясы.каз
М.А Құрманалинаның_аннотациясы.рус
М.А Құрманалинаның диссертациясы.
Andrejs Skagers-тің пікірі.
Janis Locs-тың пікірі

Р.М. Ураздың пікірі.

Басылымдар тізімі.

А.М. Суманова рецензиясы.

М.К. Искакова рецензиясы.

Видеозапись защиты Курманалиной М.А.

Заключение ЛЭК Курманалина М.А.