Защита диссертации на соискание степени доктора философии (PhD) Мусиной Айгуль Закариевны – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

ХАБАРЛАМА

ШЖҚ РМК Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің диссертациялық кеңесі философия докторы (PhD) дәрежесіне 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша Мусина Айгуль Закариевна «Жедел медициналық жәрдем ауруханасында білім беру әрекеттерінің фармакотерапияға әсерін бағалау» тақырыбында диссертация қорғауы өтеді.

Диссертациялық жұмыс Марат Оспанов атындағы БҚММУ-нің ішкі аурулар пропедевтикасы мен клиникалық фармакология кафедрасында орындалды.

Қорғау тілі: орысша.Ғылыми жетекші:    Жамалиева Лаззат Мамбетжановна – Қазақстан Республикасы, Ақтөбе қаласы, Марат Оспанов атындағы БҚММУ, үздіксіз кәсіби дамыту орталығының доценті, медицина ғылымдарының кандидаты.

Ғылыми кеңесші:
    Смагулова Газиза Ажмагиевна – Қазақстан Республикасы, Ақтөбе қаласы, Марат Оспанов атындағы БҚММУ ғылыми және клиникалық жұмыс жөніндегі проректоры, медицина ғылымдарының кандидаты.

Шетелдік ғылыми кеңсші:

Гржибовский Андрей Мечиславович – Ресей., MD, MPhil, DrMed, Архангельск қаласы, Солтүстік мемлекеттік медициналық университеттің орталық ғылыми зерттеу зертханасының меңгерушісі. Якутск қаласы, Солтүстік-Шығыс федеральдық университетінің қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасының профессоры.

Ресми рецензенттер:

1. Нургожин Талғат Сейтжанович – ҚР., Алматы қаласы, С.Ж.Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медициналық университетінің ректоры, медицина ғылымдарының докторы.

2. Калиева Шолпан Сабатаевна – ҚР., Қарағанды қаласы, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасының жетекшісі, медицина ғылымдарының кандидаты.

2017 жылғы 14 желтоқсанда сағат 12:00-де «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті» ШЖҚ РМК-ның жанында 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңесінде қорғалады: (Ақтөбе қаласы., Маресьева көшесі., 68, ректорат бөлмесінде).
Диссертациялық кеңесінің сайт мекен-жайы (хабарландыру мәтіні мен қосымша көрсетілген): zkmu.edu.kz.

Ғылыми хатшы: Тусупкалиев Акылбек Балашович, тел: 8 /7132/ 56 – 34 – 25; (сот) +7 701746 9069; e-mail: info@zkmu.kz

Диссертация Мусиной А.З.   (pdf…)

Аннотация Мусиной А.З.  (pdf…)

Аннотация Мусиной А.З. на государственном языке   (pdf…)

Аннотация Мусиной А.З. на английском языке (pdf…)

Список публикаций (pdf…)

Отзыв Смагуловой Г.А.  (pdf…)

Отзыв Жамалиевой Л.М.  (pdf…)

Отзыв зарубежного консультанта (pdf…)

Рецензия Калиевой Ш.С. (pdf…)

Рецензия Нургожина Т.С. (pdf…)

Видео защиты диссертации Мусиной А.З.

Стенограмма защиты Мусиной А.З. (pdf…)