Докторант Тілегенова Женісгүл Шимбулатқызының философия докторы(PhD) дәрежесін алу құжаттары – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

ХАБАРЛАНДЫРУ

ҚР ДСМ «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңес 6D110100 «Медицина» мамандығы бойынша «Актобе қаласының артериялық гипертензиямен ауыратын науқастарда жүрекшелер жыбырының таралуы мен қауіп факторларының құрылымы» тақырыбында Женісгүл Шимбулатқызы Тілегенованың (PhD) философия докторы дәрежесін алу үшін диссертация қорғауы жөнінде хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс Марат Оспанов атындағы БҚМУ-нің №2 Ішкі аурулар кафедрасында жасалды.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми жетекші:

Жолдин Бекболат Құлжанұлы– медицина ғылымдарының кандидаты, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің №2 Ішкі аурулар кафедрасының профессоры, Ақтөбе қ., Қазақстан Республикасы.

Ғылыми кеңесші:

Әбдiрахманов Аян Сүлейменұлы – медицина ғылым докторы, профессор, «Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» интервенциялық аритмология бөліміңің меңгерушісі, Қазақстан аритмологтары қоғамының президенті, Нүр-Султан қ., ҚазақстанРеспубликасы

Шетелдік ғылыми кеңесші:

Gulmira Kudaibergenova – MD, DSc, FESC, профессор, Ғылыми зерттеу және білім беру орталығының директоры, «Heart, Vessels and Transplantation» журналының бас редакторы, Бішкек қ., Қырғызстан; Адана қ., Түркия.

Ресми рецензенттер:

1. Либис Роман Аронович – медицина ғылым докторы, профессор, Оренбург мемлекеттік медицина университетінің Р.Г. Межебовского атындағы госпиталдық терапия кафедрасының меңгерушісі, Рәсей кардиологтары қауымдастығының төралқасының мүшесі, жоғары бiлiктi кардиолог, Оренбург қ., Рәсей Федерациясы.

2. Көшiмбаева Күлзида Мұқий-қызы – медицина ғылым кандидаты, «Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты» жоғары оқу орнынан кейінгі және қосымша білім беру бөліміның кардиология кафедрасының доценті, жоғары бiлiктi кардиолог, Алматы қ, Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2020 жылы 02 шілде сағат 09-00-да Марат Оспанов атындағы БҚМУ «Медицина» мамандығы бойынша диссертациялық кеңесінде өтеді. Мекенжайы: 030019, Ақтөбе қ., Маресьев к., 68, ректорат залы.

Хабарландырудың және қосымшаның мәтіні орналасқан диссертациялық кеңес сайты: www.zkgmu.kz.

Ғылыми хатшысы: Утепкалиева Айгуль Пазылбековна, тел. 8/7132/56-34-25; (ұялы тел.) +7 747 2193323; e-mail: aiguler72@zkmu.edu.kzinfo@zkgmu.kz.

Ж.Ш Тілегенованың_аннотациясы. англ
Ж.Ш Тілегенованың_аннотациясы. каз
Ж.Ш Тілегенованың_аннотациясы рус
Ж.Ш. Тілегенованың диссертациясы.
А.С. Абдрахмановтың пікірі.
Б.К. Жолдиннің пікірі.

Г.З. Кудайбердиеваның пікірі.

Басылымдар тізімі.

К.М. Кошумбаева рецензиясы.

Р.А. Либис рецензиясы.

Видеозапись защиты Тлегеновой Ж.Ш.

Заключение ЛЭК Тлегенова Ж.Ш.