«Visiting – professors» бағдарламасы

Марат Оспанов атындағы БҚМУ 2021-2022 оқу жылына арналған негізгі көрсеткіштер картасы жоспарына сәйкес қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасында «Visiting – professors» бағдарламасы белсенді жүзеге асырылуда.

2022 жылғы 18-22 сәуір аралығында ZOOM платформасы арқылы Орынбор мемлекеттік медицина университетінің №1 қоғамдық денсаулық сақтау және денсаулық сақтау кафедрасының меңгерушісі профессор Е. Л. Борщук «Денсаулық сақтау тиімділігінің экономикалық бағалануы», «Денсаулық сақтаудың сақтандыру моделі: мәселелері мен перспективалары», «Денсаулық сақтаудағы жобалық басқару», «Денсаулық сақтаудағы медициналық ұйымды басқарудағы үнемді технологиялар», «Пандемиядан кейінгі кезеңдегі медициналық-демографиялық жағдайдың ерекшеліктері» , «Цифрлық денсаулық сақтау модельдері».

Оқылған дәріс қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасының оқытушылары, докторанттары, магистранттары мен студенттері арасында үлкен қызығушылық тудырды. «Visiting – professors» шеңберінде өткізілетін іс-шаралар тыңдаушыларға жүгін жаңа біліммен толықтырудың тамаша мүмкіндігін береді.