Ректор университетінің құттықтауы

ҚҰРМЕТТІ ӘРІПТЕСТЕР, АРДАГЕРЛЕР, СТУДЕНТТЕР, МАГИСТРАНТТАР МЕН ДОКТОРАНТТАР!

Сіздерді 1 мамыр — Қазақстан халқының бірлігі күнімен құттықтаймын!

1 мамыр мерекесі біздің әртүрлі мәдениеттеріміздің, ұлттарымыз бен діндеріміздің ортақтығы мен үйлесімділігін білдіреді. Қазақстан халқының бірлігі күні біздің көпұлтты халқымыздың керемет дәстүрлерін жалғастырып, бейбітшілік пен келісімді бейнелейді. Біз және біздің ұрпақтарымыз еліміздің ұлы тарихына лайық болуымыз керек. Жаһандық әлемдік дүрбелең кезеңінде бұл тамаша мереке бізге бір-бірімізді келісудің, өзара түсіністіктің, құрметтеудің және қолдаудың маңыздылығын еске салады.

Біздің негізгі құндылықтарымыз — Қазақстан халқының тәуелсіздігі мен бірлігі. Біз бірге өз мүдделеріміз үшін күресеміз және барлығына қолайлы жағдай жасаймыз. Көктемгі су тасқынына байланысты түскен сынақтар халқымыздың қасіретті еңсерудегі береке-бірлігін тағы да көрсетті.

Университетіміз бен оған қарасты клиникалар ұжымы — ортақ құндылықтар, құрметпен байланысты. Қазақстанның дамуына өз үлесін қосатын пікірлестер командасы. Бұл бізге күрделі мәселелерді шешу бағытында қозғаушы күш бола отырып, алға қойған мақсаттарымызды дамытуға және қол жеткізуге көмектесетін топтық жұмыс.

Қазақстан халқының бірлігі мерекесі елімізді нығайтып, қоғамымызда бейбітшілікті, тұрақтылық пен өзара түсіністікті сақтаудың маңыздылығын еске салады.

Сіздерге зор денсаулық, табыс, амандық, бейбітшілік пен тұрақтылық тілеймін! Біздің бірлескен күш-жігеріміз, сеніміміз, қолдауымыз — керемет жетістіктердің негізі, университет пен Қазақстанды одан әрі дамытудың кепілі болсын!

Мереке құтты болсын!

Әсет ҚАЛИЕВ,