Докторант Донаева Айнұр Ергалиқызы философия докторы (PhD) дәрежесін алу құжаттары

ХАБАРЛАНДЫРУ

Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ жанындағы 6D110100 – 8D10102 «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесі Философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Донаева Айнұр Ергаликызы 8D10102 «Медицина» мамандығы бойынша «Жасөспірім қыз балалардың біріншілік дисменорея кезіндегі D дәрумені деңгейімен және оның VDR генінің полиморфизмімен байланысы» тақырыбындағы диссертациясын қорғайтыны туралы хабарлайды.

Диссертациялық жұмыс «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» КеАҚ., қалыпты физиология кафедрасында орындалды.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс

Қорғау тілі – қазақ тілі.

Ғылыми жетекшісі:

Аманжолқызы Айнур – PhD., қауымдастырылған профессор, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан Медицина Университетінің қалыпты физиология кафедрасының доценті, Ақтобе қаласы, Қазақстан Республикасы.

Шетелдік ғылыми кеңесшілері:

Ibrahim A. Abdelazim – MD., профессор, «Айн Шамс Университеті», Акушерлік және гинекология кафедрасының профессоры, Египет.

Edgaras Stankevicius – MD., PhD., «Литва денсаулық ғылымдары университеті», Қалыпты физиология, клиникалық фармакология және тамырлық хирургиясы кафедрасының профессоры, Каунас қаласы, Литва.

Ресми рецензенттер:

1.Тулетова Айнур Серикбаевна – PhD., қауымдастырылған профессор «Талмас Медикус» клиникалық-инновациялық департаментінің жетекшісі, «Ұлттық Эндометриоз желісінің Президенті» Астана қаласы, Қазақстан Республикасы.

1. Нурхасимова Раушан Габбасовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор «Қ.А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті» медицина факультетінің «Акушерлік және гинекология» кафедрасының меңгерушісі, Түркістан қаласы, Қазақстан Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Танышева Гульяш Алтынгазиновна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, «Семей медицина университеті» КеАҚ, А.А. Қозбағаров атындағы «Акушерлік және гинекология» кафедрасының меңгерушісі, Семей қаласы, Қазақстан Республикасы.
  2. Амирбекова Жанна Туймебаевна – PhD, қауымдастырылған профессор, «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ, «Акушерлік және гинекология» кафедрасының меңгерушісі, Қарағанды қаласы, Қазақстан Республикасы.
  3. Аязбеков Ардак Керимханович – PhD., «№3 Облыстық перинаталды орталықтың» ШЖҚ МКК жетекшісі, Түркістан қ., Қазақстан Республикасы.
  4. Ажетова Жанерке Рахимбаевна – медицина ғылымдарының кандидаты, «Астана медицина университеті» КеАҚ, №1 «Акушерлік және гинекология» кафедрасының доценті, Астана қаласы, Қазақстан Республикасы.
  5. Кулбаева Салтанат Налибеккызы – PhD., ассоцированный профессор заведующая кафедрой «Акушерство и гинекология» АО «Южно-Казахстанский медицинский академия», Шымкент қаласы, Қазақстан Республикасы.
  6. Нұрдинов Нұрсұлтан Сейсенбайұлы – PhD., старший преподаватель кафедры лабораторных дисциплин медицинского факультета, «Международный казахско-турецкий университет имени Х.А. Ясави», Туркестан қаласы, Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2023 жылғы 03 қараша, сағат 15:00-де «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ жанындағы 6D110100 – 8D10102 «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңесі 030019, Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 68, конференция залында өтеді.

Хабарландыру мен қосымшалардың мәтіні орналастырылған Диссертациялық кеңес сайтының мекен-жайы: https://zkmu.edu.kz.

Диссертациялық кеңес отырысына онлайн (онлайн) режимде қатысу сілтемесі https://zkmu.webex.com/meet/webex1

Ғылыми хатшысы: Айтбаева Алия Матжанқызы, (сот) +7 702 721 11 82; e-mail: ds@zkmu.kz; info@zkmu.kz.

Аннотация орыс
Аннотация қаз