Бос лауазымдарға орналасу конкурсының нәтижелері – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

Бос лауазымдарға орналасу конкурсының нәтижелері

«Марат Оспанов атындағы Батыс-Қазақстан медицина университеті» КеАҚ медициналық орталық, құрылымдық бөлімшелердің басшылары бос лауазымдарына өткізілген конкурстың қорытындысы

1. Конкурс қорытындысы бойынша «М.Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ Педагогикалық шеберлік және қашықтықтан технологиялар орталығының жетекшісі бос лауазымына Әлия Тілеуқабылқызы Унгербаева сайланды (конкурстық комиссия отырысының №1 хаттамасы 13.03.2024ж.).
  2. Конкурс қорытындысы бойынша «М.Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ Отбасылық медицина клиникасының жалпы дәрігерлік практика бөлімшесінің меңгерушісі бос лауазымына Ботакөз Қуанышқызы Мәлсова сайланды (конкурстық комиссия отырысының №1 хаттамасы 13.03.2024ж.).
  3. Конкурс қорытындысы бойынша «М.Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ Медицина орталығы жетекшісінің шаруашылық жұмыстары жөніндегі орынбасары бос лауазымына Тұрдалин Атамұрат Бостыбайұлы сайланды (конкурстық комиссия отырысының №1 хаттамасы 13.03.2024ж.).
  4. Конкурстың қорытындысы бойынша «М.Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ бухгалтериясының Бас бухгалтері лауазымына Камбарова Бибігүл Ғаббасқызы сайланды (Конкурстық комиссия отырысының №1 хаттамасы 13.03.2024 ж.).
  5. Конкурс қорытындысы бойынша «М.Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ Медициналық орталығының 60 төсектік онкохирургия бөлімшесінің меңгерушісі бос лауазымына Аслан Аманкосұлы Аманкосов сайланды (конкурстық комиссия отырысының №1 хаттамасы 13.03.2024ж.).