Университет сайтында орналастыру үшін материалды ұсыну құрылымы – Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті

Университет сайтында орналастыру үшін материалды ұсыну құрылымы

Университеттің барлық құрылымдық бөлімшелері үшін

Басшылық (Т.А.Ә., жетекшінің суреті, ақпаратта білімі, жетістігі, ғылыми дәрежесі, атағы болуы және 100 сөзден аспауы керек.)

Кадрлық құрам (ТАӘ, лауазымы)

Құрылу тарихы (150 сөзден артық емес)

Мақсаты

Қызметі

Жетістіктері (300 сөзден артық емес, жұмыс процесінен 1 сурет)

Байланыс (мекенжайы, корпустың (емдеу мекемесінің) атауы, кабинеттің №, қабат, телефон, электрондық пошта)

Фотогалерея (коллектива ұжымның 1 жалпы суреті)

Руководство (ФИО, фото руководителя, информация должна содержать образование, достижение, уч.степень, звание не более 100 слов)

Кадровый состав (ФИО, должность)

История создания (не более 150 слов)

Достижения (не более 300 слов, 1 фото рабочего процесса)

Контакты (адрес, наименование корпуса (лечебного учереждения), № кабинета, этаж, телефон, электронная почта)

Фотогалерея (1 общее фото коллектива)

Нead of department

Staff

History of creation

Objectives

Activities

Achievements

Contact information

Photo Gallery

Ескерту: үш тілдегі ақпарат word электрондық форматында, жақсы сападағы фотосуреттер jpeg форматта және pdf форматтағы документ көлемі 2 МБ-тан аспайды.

Ақпаратты документолог арқылы Қ. Б. Сейтқалиеваның атына, келісу үшін жетекшілік ететін проректорға, және Оқу-тәрбие жұмыстары жөніндегі проректор, Басқарма мүшесі Н.А. Абеноваға,  А. Б. Алиповқа жібереміз.

zkmu.kz сатйна материалдарды орналастыру ережелері

Марат Оспанов атындағы БҚМУ ресми сайтына келесі ақпарат түрлері қабылданады:

1. Университеттің, қабылдау компанияларының алдағы маңызды оқиғалары туралы хабарландырулар
  2. Университет өмірі мен қызметі туралы іс-шараларды жариялау: мерекелік іс-шаралар, олимпиадалар, спорттық жарыстар, конкурстар, шетелдік мамандардың сапарлары, конференциялар, дөңгелек үстелдер, семинарлар, акциялар, ПОҚ, университет қызметкерлері мен студенттері ұйымдастырған маңызды іс-шаралар.

Материалға қойылатын негізгі талаптар:

1. Ақпарат мазмұнды, қысқаша атауы болуы, үш тілде (қазақ, орыс, ағылшын) сауатты жазылуы тиіс;
  2. Мәтін көлемі 150 сөзден аспауы керек, қысқартуларсыз, абревиатураларсыз, аты-жөні, сипатталған тұлғалардың лауазымы толық жазылуы керек.
  3. Мәтіннен бөлек электрондық поштаға көлемі 2 МБ-тан аспайтын, саны 5 данадан аспайтын jpeg форматындағы жақсы сападағы фотосуреттер жіберілуі тиіс. Басқа форматтағы фотосуреттер қабылданбайды

Сайтқа келесі тақырыптар бойынша ақпарат қабылданбайды:

• Кураторлық сағат (тәрбие сағаты);
  • Ашық сабақтар (TBL, CBL және т.б.);
  • Кафедра күні;
  • Ғылыми үйірме отырысы;
  • ПОҚ-ның студенттерен, жатақханада тұратын студентермен кездесулері
  • Сондай-ақ ұқсас оқиға туралы ақпарат 1 реттен артық қабылданбайды.

Ақпаратты орналастыру тәртібі:

Ақпарат баспасөз қызметіне оқиғадан кейін 1 күннен кешіктірілмей, press@zkmu.kz. электрондық поштасына жіберіледі. Ақпаратты құрылымдық бөлімшенің жетекшісі келісуі тиіс.

Ескерту: сайтта тек Басқарма Төрағасы – Ректордың мерекелік құттықтаулары жарияланады.

Университеттің zkmu_official инстаграм парақшасына, сондай-ақ университеттің басқа да әлеуметтік желілеріне өткізілген іс-шаралардың кең спектрін, соның ішінде білім алушылар мен ПОҚ-ның барлық жетістіктерін, сұхбаттарды, рилстерді, құттықтауларды және т. б. қабылдайды.

Жарияланатын материалға қойылатын негізгі талаптар сайтқа қойылатын талаптармен бірдей.